Wczoraj był ważny dzień. Po dwóch dniach nauki języka angielskiego w siedzibie przy ulicy 9 Castle Street, razem z pracownikami YIT ruszyliśmy do firm, w których przez najbliższy miesiąc będziemy zdobywać doświadczenie zawodowe. Na miejscu zapoznaliśmy się z zasadami, czasem i systemem pracy. Wieczorem spotkaliśmy się z opiekunami w jednym z „tysiąca” pubów w tym miasteczku. Omówiliśmy naszą sytuację, zalety oraz problemy związane z naszym pobytem. Dzisiaj w pełni sił, pełni zapału zaliczyliśmy pierwszą pełną dniówkę.

 

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

EKONOMISTA? MECHATRONIK? INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.