Trwa ostatni, bardzo intensywny, tydzień praktyk na zielonej wyspie. Uczniowie doskonale znają już zakres swoich obowiązków, sprawnie wykonują powierzone zadania. Ponadto ostatni tydzień obliguje ich do wypełnienia stosownych dokumentów, które pozwolą im zakończyć praktykę. I to właśnie w tym ostatnim tygodniu do Irlandii zawitał pan dyrektor Stefan Kowalczyk wraz ze szkolnym koordynatorem projektu panem Wiesławem Tomaszewskim. Panowie rozpoczęli swoją wizytę w Sligo, by następnie udać się do drugiego miejsca praktyk – Galway. Podczas swojej wizyty odwiedzili większość zakładów pracy, poznali pracodawców, a także odbyli wiele rozmów z uczniami na temat ich udziału w projekcie. Przedstawiciele „MERITUM” odbyli również spotkanie z pracownikami i szefem biura Your International Training, które pośredniczy w organizacji wyjazdu. Dzięki tej wizycie można było nie tylko sprawdzić prawidłowość realizacji projektu, ale przede wszystkim poznać opinie oraz oczekiwania pracodawców i uczniów, które na pewno zostaną uwzględnione podczas aplikowania przez szkołę do następnych, podobnych projektów.

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

EKONOMISTA? MECHATRONIK? INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.