Weekend w Irlandii oznacza dla naszych praktykantów odrobinę odpoczynku od codziennych obowiązków oraz możliwość poznania różnych części tego zielonego kraju. Nie inaczej było w tą sobotę. Praktykanci ze Sligo wybrali się na ostatnią już wycieczkę. Tym razem odwiedziliśmy Wodospad Glencar, który znajduje się w Glencar Lough i służył jako inspiracja Williamowi Yeatsowi. Wodospad jest naprawdę piękny o czym mieliśmy okazję przekonać się podczas krótkiego spaceru. Kolejnym punktem naszej wyprawy była Benbulben Forest Walk czyli 5 kilometrowa trasa pętli, która oferuje możliwość zobaczenia dzikiej przyrody. Ten spacer po lesie to świetny sposób, aby z bliska zobaczyć majestatyczny Benbulbin oraz zapierających dech w piersiach widoków na zatokę Sligo i Donegal na samym końcu pętli. Na zakończenie odwiedziliśmy miasto Bunderan – jeden z najpopularniejszych nadmorskich kurortów Irlandii. Przepiękne plaże, wiele ścieżek spacerowych oraz atrakcji typowych dla nadmorskiego kurortu sprawiły, że miejsce bardzo nam się spodobało. Niedziela to dzień odpoczynku i spędzania czasu z naszymi rodzinami goszczącymi.

Warto dodać, że nasi koledzy z Galway w zeszłym tygodniu również odbyli wycieczkę, podczas której mogli podziwiać piękno natury, Cliffs of Moher.

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

EKONOMISTA? MECHATRONIK? INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.