Przyznano Piotrusie Obchodzony w Meritum jubileusz 70 lecia to doskonała okazja na zorganizowanie kolejnego rozdania Piotrusiów. Nagród przyznawanych przez uczniów w Dzień Edukacji Narodowej nauczycielom i pracownikom szkoły.

W ubiegły poniedziałek po raz trzeci w historii szkoły przyznano te elitarne wyróżnienia.

Kategorie zaproponowane zostały przez Kapitułę Konkursową składającą się z przedstawicieli klas maturalnych, zaś zwycięzców w poszczególnych kategoriach wyłoniono w drodze głosowania. Głosy oddawali przedstawiciele każdej z klas.

Do kogo trafiły? W imieniu maturzystów uchylamy rąbka tajemnicy;)

Tytuł w kategorii OAZA SPOKOJU trafił do pana Adama Korzyńca

Nagroda w drugiej kategorii trafiła do nauczyciela, który stara się urozmaicić lekcje żartami i humorem. MISTRZEM SUCHARÓW został pan Adam Cebula!

Tytuł PERFEKCJI MERITUM przyznano pani Basi Gawrońskiej za doskonałe dbanie o to, by w szkole było nam jak w domu.

Pani Barbara Niemiec-Falkus uhonorowana została Piotrusiem w kategorii ZŁOTE SERCE.

Dwie nagrody przyznano w kategorii NAJLEPSZA STYLÓWKA. Tu Piotrusie odebrali pani Izabela Markewka oraz pan Michał Krupanek.

Tytułem KATARYNKI MERITUM kolejny raz została obdarzona pani Ksenia Hadryan.

CUKIER, SŁODKOŚCI I RÓŻNE ŚLICZNOŚCI - tak właśnie powstały atomówki. Ale czy tylko one? Zdaniem uczniów na nagrodę w tej kategorii zasłużyła pani Marzena Wywiał!

KOSĄ MERITUM została pani Grażyna Gabryś.

Nagrodę w kategorii MAJSTERKLEPKA MERITUM otrzymał pan Dariusz Kopeć.

Tytuł SOKOLEGO OKA trafił do pani Mirosławy Missali.

W kategorii STRAŻNIK MERITUM Piotrusia odebrał pan Tomasz Guzy!

Odrobina szaleństwa, emocji i decybeli? To charakterystyka DZIKA MERITUM, tę nagrodę odebrała pani Joanna Drabik-Nos.

Dobre serce, odrobinę szaleństwa, niepowtarzalny styl i wyjątkowy charakter. W kategorii KRÓLOWIE ŻYCIA wygrała pani Małgorzata Franczyk.

Pedagogom, pracownikom i uczniom, słowem wszystkim, którzy współtworzą system edukacji z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy nieustającej satysfakcji i radości, cierpliwości i wytrwałości w zdobywaniu i przekazywaniu wiedzy!