Nie tak dawno 40 osobowa grupa uczniów klas 3 technikum wraz z nauczycielami wyruszyła na swoją wielką przygodę do Irlandii. Trudno uwierzyć, ale ich przygoda na zielonej wyspie właśnie dobiega końca. W ostatnim dniu swojego pobytu uczniowie spotkali się na podsumowaniu praktyk z przedstawicielami biura YIT. W czasie spotkania uczniowie wypełnili ankiety ewaluacyjne, a pracownicy biura podsumowali pobyt uczniów, wspominając o świetnych opiniach pracodawców na temat ich pracy. Nasi uczniowie do Polski wrócą 1 czerwca bogatsi o niezwykłe doświadczenia – zawodowe, językowe oraz kulturowe. Wszystkim zaangażowanym w organizację praktyk serdecznie dziękujemy.

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

EKONOMISTA? MECHATRONIK? INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.