Miło nam poinformować, że po raz drugi z rzędu ZSTiO Meritum otrzymało wyróżnienie – tytuł „Szkoły Ambasadora Parlamentu Europejskiego (EPAS - European Parlament Ambassador School). Na to wyjątkowe osiągnięcie złożyła się efektywna praca uczniów i uczennic, którzy za swoje zaangażowanie w program otrzymali tytuły Młodszych Ambasadorów. Młodzież pracowała przez cały rok szkolny pod okiem nauczycieli Michała Krupanka i Katarzyny Stronczek. Podczas spotkania w Warszawie w siedzibie Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce nauczyciele Meritum odebrali po raz kolejny z rąk pani profesor Danuty Hübner, Przewodniczącej Komisji Spraw Konstytucyjnych w Parlamencie Europejskim, dyplomy i certyfikaty.

 

To wyróżnienie pokazuje, że w Meritum propagowane są wartości demokratyczne i europejskie. Szkoła współpracuje z różnymi placówkami edukacyjnymi w Europie. Warto wspomnieć o wymianie młodzieży ze szkołą z Mohacza na Węgrzech, wymianie nauczycieli z Zaraobe w Amurrio w Hiszpanii. Także praktyki zawodowe organizowane dla młodzieży w Irlandii spotkały się z wielkim uznaniem.

 

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

EKONOMISTA? MECHATRONIK? INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.