Mimo że oceny już wystawione a pogoda sprzyja raczej planowaniu wypoczynku, uczniowie ZSTiO Meritum nie zwalniają tempa i pracują nad rozwijaniem swoich umiejętności j Dziś w towarzystwie native speakerów ze Stanów Zjednoczonych: Dave’a Cupery’a, Faith Ashton’a Barr’a, Corban’a Romm’a oraz Wiktora Plewińskiego szlifują swój angielski.

Młodzież aktywnie uczestniczy w zajęciach, doskonaląc swoje kompetencje językowe. Wiadomo, że znajomość języka angielskiego we współczesnym świecie jest bardzo ważna. Nasi uczniowie i uczennice mieli wiele okazji, by sprawdzić swoje językowe umiejętności. Meritum współpracuje ze szkołami: węgierską i hiszpańską, uczniowie odbywają praktyki zawodowe w Irlandii. Także uczestnictwo w projektach typu Erasmus+ wymaga znajomości języka obcego.

Dziś w Meritum wszyscy rozmawiali ze sobą w języku angielskim, niektóre sytuacje były zabawne, ale o to chodziło, by każdy mógł powiedzieć „Have a nice day”

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

EKONOMISTA? MECHATRONIK? INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.