Właśnie dzisiaj, jak co roku o tej porze, odbywałby się kolejny Festiwal Meritum Wizji w ZSTiO MERITUM.

Nie jest to możliwe w tych wyjątkowych dniach. Niestety drodzy uczniowie szkół podstawowych nie zaprezentujecie nam swoich talentów artystycznych oprócz sztuki fotografii To okazja, by odkurzyć stare zdjęcia i wybrać te, Waszym zdaniem najlepsze i wysłać do nas drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

VII Festiwalu Meritum Wizji został objęty Honorowym Patronatem Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Katowicach – Delegatura w Bytomiu.

Miło nam poinformować, że organizowany przez nas Festiwal Meritum Wizji znalazł się w „Wykazie zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych organizowanych przez kuratora oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej i uwzględnione w postępowaniu rekrutacyjnym w roku szkolnym 2019/2020” pod nr 97 załącznik 3

Informacja na stronie: http://www.kuratorium.katowice.pl/index.php/rodzice-i-uczniowie/rekrutacja/wykaz-zawodow-wiedzy-artystycznych-i-sportowych-organizowanych-przez-kuratora-oswiaty-lub-inne-podmioty-rok-szkolny-2019-2020/

Na Wasze prace czekamy do 14 kwietnia br.

Wyniki zostaną ogłoszone 17 kwietnia br. na szkolnej stronie internetowej https://www.zstiomeritum.edu.pl/ oraz na szkolnym fb

Serdecznie zapraszamy!

w imieniu organizatorów Katarzyna Stronczek

Załączniki:

1. Regulamin konkursu fotograficznego

2. Karta zgłoszenia

3. Zgoda rodziców - RODO

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

EKONOMISTA? MECHATRONIK? INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.