2 marca br. w szkolnej auli odbyły się warsztaty profilaktyczne dotyczące nowotworów piersi. Ich organizatorem była grupa projektu społecznego prowadzonego w ramach Olimpiady Zwolnieni z teorii.

Organizatorzy zadbali, by spotkanie odbyło się na najwyższym merytorycznym poziomie, stąd gośćmi specjalnymi byli CI, który o chorobie wiedzą najwięcej.

Pierwszą częścią naszej "lekcji" była prelekcja pana doktora Narcyza Wojtowicza, który w ciekawy sposób przedstawił najważniejsze informacje dotyczące nowotworów. Po bardzo przydatnym wykładzie naszego honorowego gościa nastąpiła druga część. Panie z Siemianowickiego Stowarzyszenia Amazonek „Razem” przedstawiły nam swoje wzruszające historie – na szczęście zakończone happy endem. Amazonki przyniosły fantomy, na których własnoręcznie można było przećwiczyć badanie polegające na wykryciu guza.

Spotkanie poszło po naszej myśli i jesteśmy naprawdę dumni z naszej pracy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy przybyli w tak licznym gronie oraz brali czynny udział w zajęciach. Bez Was nasz projekt nie miałby sensu. Mamy nadzieję, że przekazana wiedza przez Naszych gości zostanie wam na długo.

Dziękujemy!

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

EKONOMISTA? MECHATRONIK? INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.