Hej! Z tej strony uczniowie 1LO, którzy realizują projekt Bądź Kim Chcesz w ramach olimpiady Zwolnieni Z Teorii, którą pewnie dobrze znacie.

Nasz cały projekt dotyczy kariery, a dokładniej zawodów. Chcemy zastanowić się jakie są najciekawsze, które najczęściej się wybiera, w których pracuje największa ilość ludzi. Ale to tak właściwie niewielka cegiełka w realizacji projektu. Głównym celem są spotkania z ludźmi, którzy chcą przekazać młodym trochę swojej wiedzy w danym zakresie lub po prostu opowiedzieć historię życia, w jaki sposób znaleźli się, gdzie się znaleźli.

W planach mamy do zaproszenia wiele ciekawych osób, mamy nadzieję, że uda nam się zrealizować wszystkie postawione przez nas cele i każde z nich będziemy wykonywać w miłej atmosferze, pracując ze świetnymi ludźmi. Dlatego mamy nadzieję, że gdy już zaczną się nasze spotkania, zobaczymy na nich właśnie WAS!