4 marca udało nam się zorganizować spotkanie z dwoma dietetyczkami - sportową i kliniczną. Dzięki temu nieco ponadgodzinnemu spotkaniu nasi goście mieli okazję dowiedzieć się, na czym polegają i czym się różnią wspomniane zawody. Usłyszeli wiele ciekawych doświadczeń z życia pracujących w takiej branży, dowiedzieli się, jakie szkoły powinno się ukończyć. Obydwie panie opowiadały jak najbardziej szczegółowo na czym polega ich praca, czym różni się dietetyk kliniczny od sportowego. Zdradziły również różne ciekawostki na temat zawodu jak i samych diet, po krótce mówiły, jak je stworzyć, na czym trzeba się opierać.

Dzięki temu spotkaniu można było nie tylko zagłębić się w tajniki zawodu dietetyka, ale również posłuchać o czymś, co powinno dotyczyć nas wszystkich - o zdrowym odżywianiu.

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

EKONOMISTA? MECHATRONIK? INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.