4 marca udało nam się zorganizować spotkanie z dwoma dietetyczkami - sportową i kliniczną. Dzięki temu nieco ponadgodzinnemu spotkaniu nasi goście mieli okazję dowiedzieć się, na czym polegają i czym się różnią wspomniane zawody. Usłyszeli wiele ciekawych doświadczeń z życia pracujących w takiej branży, dowiedzieli się, jakie szkoły powinno się ukończyć. Obydwie panie opowiadały jak najbardziej szczegółowo na czym polega ich praca, czym różni się dietetyk kliniczny od sportowego. Zdradziły również różne ciekawostki na temat zawodu jak i samych diet, po krótce mówiły, jak je stworzyć, na czym trzeba się opierać.

Dzięki temu spotkaniu można było nie tylko zagłębić się w tajniki zawodu dietetyka, ale również posłuchać o czymś, co powinno dotyczyć nas wszystkich - o zdrowym odżywianiu.