Drodzy kandydaci do Meritum!!!

W środę 12 sierpnia 2020 r. na swoim koncie będziecie mieli informację, do jakiej szkoły zostaliście zakwalifikowani. Listy zakwalifikowanych będą również wywieszone w naszej szkole od godziny 9.00.

Komisja Rekrutacyjna będzie przyjmować dodatkowe dokumenty w godzinach 9.00-14.00 od 12 do 18 sierpnia. Przypominamy, że każdy z Was musi dostarczyć oryginały świadectw i wyników egzaminu ósmoklasisty, oświadczenie woli (wydrukowane ze strony internetowej Meritum i podpisane przez rodzica), dwa zdjęcia i kartę zdrowia otrzymaną od pielęgniarki szkolnej.

Uczniowie zakwalifikowani do technikum otrzymają od komisji skierowanie na badanie lekarskie, które zostanie przeprowadzone w szkole w dniu 13 sierpnia (czwartek). Ważna informacja dotycząca badań Aby uniknąć gromadzenia się uczniów, prosimy, aby na badania zgłaszać się w następującym porządku:

9.00-10.30 – technik rachunkowości

10.30-12 00 – technik mechatronik

12.00-13.30 – technik informatyk- kandydaci, których nazwiska zaczynają się na litery od A do L

13.30-15.00 – technik informatyk- kandydaci, których nazwiska zaczynają się na litery od M do Z