Ubiegły trudny rok szkolny był równocześnie czasem intensywnej pracy młodych liderów ZSTiO Meritum - młodzież pod opieką opiekunów SU brała udział w programie Centrum Edukacji Obywatelskiej „Szkoła Demokracji”. Chociaż podsumowanie programu odbyło się w czerwcu, oficjalne podziękowanie, dyplomy i co najważniejsze certyfikat do Siemianowic Śląskich dotarły właśnie teraz.

Biorąc udział w szkoleniach, realizując konkretne działania w przestrzeni szkolnej zespół (Emilia Gajdzik, Małgorzata Rupala, Mikołaj Klimko, Filip Siekowski, Szymon Lortz, Jakub Adamus oraz opiekunowie Michał Krupanek, Barbara Niemiec-Falkus) udowodnił, że Meritum spełnia najwyższe standardy uczniowskiej samorządności i szkoła będzie mogła kolejny raz szczycić się tytułem Szkoły Demokracji.

Warto dodać, że Meritum od lat bierze aktywny udział w programach CEO, a pierwszy tytuł Szkoły Demokracji szkoła zdobyła już w 2016 roku.

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

EKONOMISTA? MECHATRONIK? INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.