godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

Do serii sportowych zwycięstw reprezentacji Meritum, należy dopisać triumf Egzekucji w Eliminacjach do LG MISTRZOSTW POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE w Turku. Nasi e-sportowcy Krystian Choma, Mateusz Supel, Marcin Otremba, Wiktor Gut i Dominik Kokosza nie dali szans swym rywalom, wygrywając kolejne etapy w następujący sposób: ćwierćfinał wygrali 2:1 (16:19, 16:6, 16:8) półfinał wygrali 2:0 (16:8, 16:9) finał wygrali 2:0 (16:10, 16:7). Tym samym drużyna Meritum zakwalifikowała się do czerwcowego finału, który odbędzie się prawdopodobnie w Lublinie.

Naszym e-zawodnikom gratulujemy!

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2023 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.