zakonczenie maturzystów

W piątek odbyła się uroczystość pożegnania klas 4a i 4bT przygotowana przez klasy przedmaturalne. Był czas na oficjalne podsumowania, w czasie których nagrodzono najlepszych i najbardziej aktywnych uczniów. Wychowawcy wręczyli świadectwa z wyróżnieniem, pani dyrektor Katarzyna Stronczek w imieniu Rektor Akademii WSB – dr hab. Zdzisławy Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB wręczyła najlepszemu absolwentowi Zloty Indeks, podziękowania i dyplomy wręczono również najaktywniejszym wolontariuszom i finalistom olimpiady Zwolnieni z teorii.

Najwięcej emocji wzbudziła jednak część artystyczna. Młodsi koledzy po raz ostatni podsumowali i ocenili swoich kolegów, biorąc pod uwagę ich aktywność w kilku, niekoniecznie szkolnych kategoriach. A wszystko w związku z tradycyjną galą Piotrusiów.

Tym, którzy nie byli obecni na zakończeniu uchylimy rąbka tajemnicy – poznajcie zwycięzców w poszczególnych kategoriach Piotrusiów 2022:

Papużki nierozłączki – Bartosz Mendala, Bartosz Miśkiewicz, Mateusz Styperek.

Meritum Najpiękniejsi – Marcel Kuczek

Gorący Uśmiech – Bartosz Klosa

Mistrzowie drugiego planu – Damian Sztuber

Minimum słów – maksimum treści – Mikołaj Czajor

Poniósł mnie melanż – Tomasz Wójcik

Oddałem serce i duszę szkole – Kamil Nocoń

Szlachetne Serce – Przemysław Strzelczyk Katarynka – Aleksy Ciosek

Włosy – to mój znak rozpoznawczy – Łukasz Czerwiński

Oaza spokoju – Nicole Chołuj

Mistrz PR w mediach – Piotr Wachstiel

Zapraszamy do galerii zdjęć z gali: https://tiny.pl/9st32

Absolwentom Meritum 2022 dziękujemy za cztery trudne, ale piękne lata spędzone w murach szkoły. Już teraz trzymamy kciuki i życzymy powodzenia na maturze oraz dalszej karierze!

zakonczenie maturzystów