Kangur 2022

Znamy wyniki międzynarodowego konkursu „Kangur matematyczny 2022”!

Z dumą informujemy, że w tym roku reprezentanci ZSTiO Meritum wypadli znakomicie.

Pierwsze miejsce w powiecie w kategorii 1J (klasa pierwsza liceum i technikum) zajął Krzysztof Wróbel z klasy 1bT, drugie Maciej Olczyk z klasy 1a T, trzecie Lia Gieracz z klasy 1 LO, a czwarte Michał Urbaniak z 1aT. W kategorii 2J (klasa druga liceum i technikum) najlepszy w powiecie był Damian Ryś z klasy 2aT, a drugie miejsce zajęła Amelia Kopiec z klasy 2LO.

Podobnie w kategorii 1S (klasa trzecia po SP) pierwsze i drugie miejsca zajęli uczniowie technikum informatycznego w Meritum: Jakub Orczyk z 3b T i Michał Łoński z 3a T, a w kategorii 2S (klasa trzecia po gimnazjum) Michał Jałowiecki i Piotr Kubecki - obaj z klasy 3cT.

Gratulujemy!