zakończenie roku

Zgromadzonych uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły przywitał występ wokalny Karoliny Jahn z klasy 1b technikum, która uraczyła wszystkich interpretacją piosenki pt. „Szary świat”.

Po uroczystym przywitaniu przybyłych gości rozpoczęła się część oficjalna, w czasie której głos zabrała pani dyrektor Katarzyna Stronczek, przedstawiciele Rady Rodziców oraz Samorządu Uczniowskiego. Koniec roku szkolnego to przede wszystkim czas nagrodzenia osób, które dzięki ciężkiej pracy zasłużyły na świadectwa z wyróżnieniem. Nie obyło się również bez specjalnych podziękować dla najlepszych matematyków w szkole, dla uczestników programu EPAS oraz laureatów Olimpiady „Zwolnieni z teorii”.

W części artystycznej wysłuchaliśmy popisów pianistycznych Jakuba Graczyka z klasy 1LO oraz zobaczyliśmy prezentację przygotowaną przez Jakuba Kornasa z klasy 1bT, który zadbał o to, żeby najlepsze momenty minionych dziesięciu miesięcy zostały z nami na dłużej. Kiedy na scenie pojawił się Karol Golysz, mający pożegnać nas inwokacją Adama Mickiewicza, przez chwilę wszyscy daliśmy się nabrać na patetyczne zakończenie roku szkolnego. Na szczęście uczniowie odpowiedzialni za przebieg ceremonii nie zapomnieli, że otwiera ona beztroski okres wakacyjny i kolorowymi strojami oraz tanecznymi wygibasami hucznie ogłosili wakacje roku 2022.

zakończenie roku