godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

 

Chcesz zdobyć certyfikat ECDL ADVANCED? Całkowicie za DARMO?

Certyfikat ECDL

Zapisz się na certyfikowany kurs, który odbędzie się w terminach do wyboru:

Grupa 2 termin 3-24 sierpnia miejsce: ZSTiO Meritum

Grupa 3 termin 1-12 sierpnia oraz 22-26 sierpnia  miejsce: ZSTiO Meritum

Certyfikat ECDL ADVANCED zaświadcza, że jego posiadacz uzyskał zaawansowane kwalifikacje komputerowe, umożliwiające posługiwanie się komputerem w dzisiejszym świecie.

Zgodnie z Załącznikiem nr 8 do „Wytycznych w zakresie monitorowania postępu rzeczowego realizacji programów operacyjnych na lata 2014-2020” z 17 maja 2017 pt„Podstawowe informacje dotyczące uzyskiwania kwalifikacji w ramach projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego”, autorstwa Ministerstwa Rozwoju, certyfikat ECDL jest kwalifikacją a Polskie Towarzystwo Informatyczne – instytucją certyfikującą dla tej kwalifikacji.

W skrócie ECDL ADVANCED to układ 4 egzaminów praktycznych na poziomie zaawansowanym: przetwarzanie tekstów, arkusze kalkulacyjne, użytkowanie baz danych oraz grafika menedżerska i prezentacyjna.

Karta zgłoszeniowa do kursu.

Zapisz się w Wydziale Rozwoju Miasta - tel. 32 760 54 22, 32 760 54 21, 32 760 54 70 lub napisz nam zgłoszenie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej
`

Copyright 2022 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.