godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

Otwarta Akademia Nauki w Akademii WSB

W dniu dzisiejszym młodzież Meritum uczestniczyła w wyjątkowym wydarzeniu, jakim była inauguracja Otwartej Akademii Nauki w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. W programie wydarzenia znalazły się spotkania z wyjątkowymi ludźmi, Mariuszem Kędzierskim – polskim artystą i mówcą motywacyjnym urodzonym bez rąk, który w 2017 roku znalazł się na liście stu najbardziej wpływowych osób niepełnosprawnych w Polsce oraz Angeliką Wątor – mistrzynią szabli, która zdobyła liczne laury na zawodach sportowych, w tym mistrzostwach świata i Europy, jednak na drodze spotkała poważne przeszkody i zaczęła się zmagać z problemami zdrowotnymi. Pomimo licznych przeszkód i przeciwności losu, nasi rozmówcy realizują swoje marzenia, motywują innych do pozytywnego spojrzenia na życie i niepoddawania się mimo wszystko. Spotkania te, bardzo szczere i przejmujące, pokazały po raz kolejny, że marzenia tworzą naszą przyszłość, a upór w dążeniu do celu oznacza sukces i nie ważne, co inni myślą o nas, najważniejsze jest, co my myślimy o sobie.

W ten sposób zmotywowani i pełni nadziei wracamy do pracy w nowym roku szkolnymlaughing

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2023 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.