Dzisiaj miało miejsce ostatnie spotkanie z pracownikami organizacji Your International Training, goszczącej nas na praktykach w irlandzkim Mallow. "Last but not least", jak mówi angielskie powiedzonko. Spotkanie, co prawda ostatnie lecz nie mniej ważne. A wręcz najważniejsze!

To w trakcie tego spotkania każdy z nas otrzymał certyfikat zaświadczający o jego udziale w programie "Praktyk Europejczyk". Nasi irlandzcy pracodawcy wystawili nam same najwyższe oceny za pracę! Będzie się czym w domu pochwalić :)

Po miesięcznym pobycie żegnamy więc urocze, trochę senne miasteczko Mallow i całą "zieloną wyspę". Jesteśmy bogatsi o wiele doświadczeń, zawodowych, kulturowych i turystycznych. Te doświadczenia i wspomnienia zostaną w naszej pamięci już na zawsze.

Żegnaj Irlandio, jeśli dla kogoś byłaś pierwszym zagranicznym "przystankiem", z pewnością nie pozostaniesz ostatnim!

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

RACHUNKOWOŚĆ, MECHATRONIK, INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.