Oferta edukacyjna ZSTiO Meritum związana z naborem elektronicznym znajduje się na stronie:

Regulamin naboru elektronicznego wraz z kryteriami kwalifikacyjnymi dla absolwentów szkoły podstawowej i gimnazjum.

Decydując się na naukę w naszej szkole musisz wypełnić i donieść oświadczenie woli (dla kandydatów po szkole podstawowej lub dla kandydatów po gimnazjum) wraz z: oryginałem świadectwa ukończenia szkoły, oryginałem zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty lub gimnazjalnego, zdjęciami formatu legitymacyjnego (2 szt. jedno naklejone na oświadczeniu), kartą zdrowia ze szkoły podstawowej lub gimnazjum. Uprzejmie prosimy o doniesienie wyżej wymienionych dokumentów w pojedynczej koszulce foliowej.