bukiet

Z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej wszystkim pracownikom oświaty, a szczególnie ZSTiO Meritum składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, zadowolenia z pracy oraz sukcesów zawodowych.

Jest nam szczególnie miło, że w tym roku nauczyciele ZSTiO Meritum zostali nagrodzeni za swoje osiągnięcia i zaangażowanie w pracę z młodzieżą.

Nagrodą Śląskiego Kuratora Oświaty: p. Barbara Niemiec-Falkus.

Medalem Komisji Edukacji Narodowej: p. Małgorzata Franczyk.

Nagrodą Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie: p. Katarzyna Stronczek, p. Joanna Drabik-Nos, p. Barbara Niemiec-Falkus, p. Małgorzata Franczyk.

Gratulujemy również p. Monice Soboń, p. Teresie Golbie, p. Jackowi Gajewskiemu również nagrodzonych nagrodą Prezydenta Miasta.