Statystyki mówią, że przeciętny Polak nie wykorzystuje 67% zawartości swojej szafy, a to w czym nie chodzimy przez rok, najwidoczniej nie jest nam potrzebne. Niestety w polskim społeczeństwie są osoby, które nie posiadają podstawowych i porządnych elementów garderoby. Dlatego Baby w akcji dają Ci następna możliwość w udzieleniu pomocy ;)

Jeżeli posiadasz niepotrzebne ubrania, które są w dobrym stanie, przynieś je do sali numer 25, a zostaną one przekazane przez nas dla osób naprawdę ich potrzebujących. Zobacz ile radości jest z dzielenia się dobrem!

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

EKONOMISTA? MECHATRONIK? INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.