LewMeritum

Chociaż do 30.Finału WOŚP zostało jeszcze kilka dni sztab orkiestry przy ZSTIO Meritum już zagrał, rozpoczynając zbiórkę pod hasłem „Przejrzyj na oczy”. W niedzielę w Hali Zbornej w Siemianowicach Śląskich odbył się Turniej Siatkówki „Meritum gra dla WOŚP”.

W turnieju wzięło udział 13 zespołów. Niestety ze względów pandemicznych udział publiczności był niemożliwy, a szkoda, bo sportowych wrażeń było sporo. Ostatecznie najlepszymi okazali się: zwyciężyła drużyna Volley Ruda Śląska, drugie miejsce na przypadło Volley Team Balviten, zaś trzecie miejsce zajęły Gumisie. Tuż za podium uplasowały się drużyny: Samatix Katowice, Koledzy, Wataha Busko Zdrój i Sami swoi oraz Vamos, Czarty, Chachary, Drużyna nr 1, Iskra Siemianowice Śl. oraz Nic się nie stało.

Bardzo dziękujemy zespołom, które realizując swoje sportowe pasje wsparły zbiórkę na rzecz WOŚP.

W imieniu pomysłodawczyni turnieju - Aleksandrze Widerze oraz organizatorów serdecznie dziękujemy również partnerom, dzięki którym udało się przeprowadzić imprezę:

• Miejskiemu Towarzystwu Krzewienia Kultury Fizycznej Siemianowice Śląskie za ufundowanie pucharów
  • MOSIR Siemianowice Śląskie za udostępnienie hali sportowej
  • Urzędowi Miasta Siemianowice Śląskie za ufundowanie nagród
  • Pani Teresie Kroll za opiekę medyczną
  • Panu Michałowi Jankowi za sędziowanie turnieju
  • Hufcowi ZHP Siemianowice Śląskie i Fundacji Grot za wypożyczenie potrzebnego sprzętu
  • Firmie Huhtamaki za przekazanie naczyń jednorazowych
  • Stowarzyszeniu Społeczno-Edukacyjnemu PRO MERITUM za wsparcie finansowe
  • Niezawodnym wolontariuszom KMW Merit za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu turnieju
  • Nauczycielom, pracownikom, uczniom i rodzicom ZSTiO Meritum za przygotowanie kiermaszu.

Finalisci turnieju

Mecz