REGULAMIN OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

„Co nam zostało z Kopernika”.

Organizatorzy Pszczyńskiego Forum Nauki zapraszają do udziału w konkursie plastycznym:

1. Konkurs zorganizowano w 550 rocznicę urodzin Mikołaja Kopernika.

2. Tematyką prac jest postać i dokonania tego wielkiego astronoma.

3. W konkursie mogą wziąć uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

4. Prace należy wykonać w formacie od A-4 do formatu A-3 w dowolnej technice plastycznej. Prace mogą być wykonane za pomocą komputerowych programów graficznych.

5. Wszystkie prace muszą być opatrzone tytułem. W osobnej kopercie powinno znajdować się imię i nazwisko, szkoła, adres do korespondencji oraz numer telefonu autora prac. W przypadku uczestników którzy nie ukończyli 18 roku życia konieczne jest wypełnienie przez rodzica lub opiekuna prawnego oświadczenia stanowiącego załącznik do regulaminu.

6. Prace nadesłane na konkurs przechodzą nieodpłatnie na własność organizatorów i mogą być wykorzystane w celach reklamy i w publikacjach.

7. Termin nadsyłania prac upływa 30 kwietnia 2023 r. na adres:

Pszczyńskie Forum Nauki

Sekretariat I Liceum Ogólnokształcącego w Pszczynie

43-200 Pszczyna

Z dopiskiem: „Co nam zostało z Kopernika”

8. Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

Kopernik_Konkurs_regulamin.pdf