Szkolna liga e-sportowa

CS:GO - I runda - zasady Best Of 1, mapy banowane, 2 losowe mecze (link do discorda  https://discord.com/invite/qXKm8Bgd

Mecze eliminacyjne Drużyna A Drużyna B Data Wynik
1. Lanowe Kobry Kremuweczki 09.12.2020r. - godz 20.00  16:2
2. Ganja Skills Żymianie 10.12.2020r. - godz 20.00  9:16
3. Taken Somalijski Okręt 16.12.2020r. - godz 20.00  10:16
4. Red Umbrellas Polish Assasin e-sport 17.12.2020r. - godz 20.00  13:16
5. KKnut NoLimits 22.12.2020r. - godz 20.00  7:16

Drużyny CS:GO:

Lanowe Kobry
1. Szymon Hes Adamczyk 3aT  
2.  Tomasz xSmQ Wójcik 3aT
3. Bartosz bartkie Mendala 3aT
4.  Jakub KuBsik Śmigielski 3aT
5. Kordian Muffin Klimczak 2aT
Rezerwowy  Mateusz Matheww33 Styperek 3aT
GanjaSkill
1. Paweł Young G Noras 2bT  
2.  Beniamin Big Ben Dudek 2bT
3. Sebastian Esieleq Mielniczuk 2bT
4.  Mateusz Rekkuuu Wasiak 2bT
5. Oskar Cinaldinho Pająk 1aT
Rezerwowy         
Kremuweczki
1. Jakub Masna Pszczułka Strzępka 1aT  
2.  Remigiusz Uganda man casedrop.eu Von Colson 1aT
3. Mikołaj Kotwica Małachowski 1aT
4.  Patryk gołompek Kłoczko 1aT
5. Daniel Ais Exist Wanot 1aT
Rezerwowy         
Taken
1. Piotr Czarodziej Henne 4aT  
2.  Szymon Żabojad Franek 4aT
3. Piotr thestig Kasiak 4aT
4.  Michał Maciuś Mućka  4aT
5. Marcin Julcia Kubanek 4aT
Rezerwowy         
Red Umbrellas
1. Kamil kams5 Grzywiński 2bT  
2.  Jakub FRIZ Śliwiok 2bT
3. Michał MYYO Schejbal 2cT
4.  Mikołaj Don Kasjo Klimko 2cT
5. Tomek MYYO_00 Strycharz 2cT
Rezerwowy   Kaper  L3MO Pietraszewski  2bT
Polish Assasin e-sport 
1. Patryk Ziomislaw Langfort 1aT  
2.  Piotrek BI000DER Trzeciak 1aT
3. Przemysław PsheM Bartosz 1aLO
4.  Grzegorz Adamek Smerczek 1aLO
5. Igor Jogi Jeziorski 1aLO
Rezerwowy   Jakub  kubaczusiek  Leśków  1aLO
Żymianie
1. Grzegorz Sh44d0 Poręba 2cT  
2.  Piotr SεnθX Kubecki 2cT
3. Jakub Adorption Dziurowicz 2cT
4.  Kamil KamilSiemXD Kuchta 2cT
5. Maksymilian SiaczeQ Mikołajczyk 2cT
Rezerwowy         
KKnut
1. Paweł sp 2 Sgraja 4aT  
2.  Gabriel Synitype Kemp 4aT
3. Dominik KKlima Klimontowski 4aT
4.  Jakub qMarkusp Adamus 4aT
5. Filip Sieku Siekowski 4aT
Rezerwowy         
Somalijski Okręt
1. Jan Freshu Warkocz 2aT  
2.  Paweł Pawsal Salamon 2aT
3. Wiktor Foreks Zasada  
4.  Oskar Neon Wcisło 2aT
5. Szymon Georgino Pająk 2aT
Rezerwowy         
NoLimits
1. Łukasz Lucky1uk3 Przybyś 4bT  
2.  Jakub Ziemian Ziemianek 4bT
3. Konrad Kondi Żywczak 4bT
4.  Łukasz Papulson Mikołajczyk 3LO
5. Denis Listonosz Pat Termin 3LO
Rezerwowy   Robert Somsiad Papieżak Naczyński 3LO

 


Drużyny LoL:

Kremuweczki
1. Jakub Jcob1975 Strzępka 1aT  
2.  Remigiusz remigiuszek105 Von Colson 1aT
3. Mikołaj Żułf Błomtny Małachowski 1aT
4.  Patryk golompekxd Kłoczko 1aT
5. Daniel Yung Skjøte Wanot 1aT
Rezerwowy         
Szef esports
1. Jakub Jakub z Katowic Adamus 4aT  
2.  Michał Kucyyyy Kawecki 4aT
3. Dominik KKlima Klimontowski 4aT
4.  Jakub KrzyczTrybson53 Zarzeczny 4aT
5. Jakub GąskaTrybsona53 Sekieta 4aT
Rezerwowy         
Zwierzaki
1. Szymon Georgino Pająk 2aT  
2.  Paweł 420 ganja abuser Noras 2bT
3. Jakub Hello There Adc Rybczyński 2bT
4.  Kuba F1shStick Maloch 2aT
5. Dominik wachmistrz Gibon Derbot 2aT
Rezerwowy         
Esports Academy
1. Jakub RosiakGigaNoob Nowojski 4aT  
2.  Sebastian Sebolix Poloczek 4aT
3. Filip Masny EDD Maciejewski 3LO
4.  Kamil kamilos2543 Kołodziej 4aT
5. Marcin ZwlàsonKutalson Kubanek 4aT
Rezerwowy         
Exceen
1. Wiktor dablju Dziendziel 2aT  
2.  Wiktor Register 89 Przybylski 2aT
3. Bartosz Kaqanmain Dyba 2aT
4.  Oliwier CoconutBestGirl Kotlicki 2aT
5. Kamil Banan z Toplejna Mrowiec 2aT
Rezerwowy  Kordian Ciasteczko12331 Klimczak 2aT
Cing Ciang Ciong
1. Dorian fejt Majer 3aT  
2.  Bartosz Rekinado Czyszek 3aT
3. Radosław Nocny Rafał Bula 3aT
4.  Mikołaj its me Zappy boi Czajor 3aT
5. Mateusz Matikkkii Świgoniak 3aT
Rezerwowy         
Rabuś nie kradnij
1. Krzysztof gook231 Goj 2aLO  
2.  Matuesz BadReptile678 Pałka 2aLO
3. Łukasz Lukiasn Kowalski 2aLO
4.  Piotr PC4games Chrobok 2aT
5. Jakub KBOOMPL Śliwiok 2bT
Rezerwowy         
LTG LemonTreeGaming
1. Marcin ultrasuperplayer  Skrzypek 1bT  
2.  Karol ShΘKıηg Bednarczyk 1bT
3. Oskar NextLevelVarus Kiełbasa 1bT
4.  Jakub Necronnn Twardowski 1bT
5. Beniamin briixus shef Duszowicz 1bT
Rezerwowy         
Szybkie 0:3 i do domu
1.  Michał  QuikeQ Schejbal 2cT  
2.   Dominik  fvck off Bęben 2cT
3.  Kamil  euthanasia lover Kadzioch 2cT
4.   Michał  JackCactus Dyba 2cT
5.  Maksymilian  XxxVirVenxxX Mikołajczyk 2cT
Rezerwowy         
Imperium Słońca
1. Michał mwasik1 Wasik 2aT  
2.  Marceli CzajaXpompa69 Czajkowski 2aT
3. Marcin ParistoKozak Płaczek 1bT
4.  Mateusz ManiusTv Maniura 2aT
5. Karol kohamrzycie12345 Moryl 2aT
Rezerwowy         

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

EKONOMISTA? MECHATRONIK? INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.