Szymon, Krzysztof, Jakub, Łukasz, Wiktor, Dawid, Marcel i Wiktor to uczniowie klas pierwszych w ZSTiO Meritum, którzy w ramach projektu społecznego realizowanego w ramach olimpiady Zwolnieni z teorii postanowili zmierzyć się ważnym i trudnym tematem hejtu.

Pogromcy hejtu, bo taką nosi nazwę realizowanych przez chłopaków projekt, przez działania edukacyjne chcą przeciwdziałać stosowaniu mowy nienawiści oraz okazywaniu niechęci w stosunku do danych grup społecznych lub osób. Chłopcy zamierzają zorganizować w szkołach warsztaty na tematy związane z hejtem, zaś ich partnerem będzie między innymi policja.

Panowie, życzymy powodzenia!

ZAPRASZAMY DO TECHNIKUM NR 2

Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód?

III LO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Jesteś ciekawy świata? Chcesz twórczo i aktywnie rozwijać zainteresowania?

EKONOMISTA? MECHATRONIK? INFORMATYK?

Poznaj zawody, jakie zdobyć można w Meritum

Logo
Praktyk Europejczyk 2018

PRAKTYK EUROPEJCZYK 2018 - informacje o projekcie

Praktyki zawodowe w Sligo i Galway (Irlandia - 40 uczniów)
05.05.2019 r. - 01.06.2019 r.

Galeria do projektu

PRAKTYK EUROPEJCZYK - informacje o projekcie

Relacje z praktyk w Mallow (Irlandia - 40 uczniów)
07.05–01.06.2018 r. oraz 01.05–27.05.2017 r.