godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

W dniu wczorajszym uczniowie III LO i Technikum nr 2 w ZSTiO Meritum uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych w ramach Dnia Otwartego Akademii Śląskiej w Katowicach przeprowadzonych przez wykładowców uczelni. Technicy informatycy i mechatronicy wzięli udział w warsztatach poświęconych sztucznej inteligencji oraz tworzeniu aplikacji mobilnych. Natomiast grupa uczniów z LO zgłębiała wiedzę na temat grafiki w mediach społecznościowych oraz uczestniczyła w warsztatach z dziedziny architektury „Zbudujmy razem miasto”. Dla nauczycieli towarzyszących młodzieży Uczelnia również przygotowała zajęcia. Pedagodzy wzięli udział w warsztatach z pierwszej pomocy, aktualizując przy okazji swoją wiedzę w tym zakresie.

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2023 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.