ZSTiO “Meritum” to szkoła, którą interesują trendy poruszające całym światem, dlatego też w naszej ofercie można znaleźć e-sport. Po za niesamowitymi wynikami w zwykłym sporcie, nasza szkoła może się pochwalić wieloma osiągnięciami w turniejach e-sportowych. Z roku na rok Meritum staje się posiadaczem coraz to większej ilości trofeów. Wszystko to nie byłoby możliwe bez uzdolnionych graczy oraz sali gamingowej, którą u nas możecie znaleźć.

Z dumą informujemy, że III LO kolejny raz docenione zostało w ogólnopolskim Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości. Znalazły się w nim szkoły, które wspierają rozwój kompetencji przyszłości u uczniów poprzez realizację projektów społecznych, kształcąc tym samym umiejętności potrzebne w pracy i prawdziwym życiu takie jak np. praca w zespole, zarządzanie swoim czasem i budżetem, rozwiązywanie problemów, empatia czy wrażliwość społeczna.

Razem z Młodzi EKOlodzy spraw, by lato w schronisku dla zwierząt było odrobinę przyjemniejsze!

Kończymy rok szkolny zbiórką karm, zabawek, misek, środków czystości, które zostaną przez naszych aktywistów przekazane potrzebującym zwierzakom!

Nie raz pokazaliśmy, że Meritum ma serce, wierzymy, ze podobnie będzie i tym razem!

W imieniu Młodych EKOlogów serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w quizie!

Do południa w piątek szukać będziemy osoby, dla której ekologia nie ma tajemnic!

Na najlepszych czekają nagrody!

Jak grać?

Zeskanuj kod QR lub wpisz na stronie joinmyquiz.com

kod 3827 7050.

Powodzenia!

Cieszymy się, że tak licznie dotychczas odwiedziliście Meritum w czasie Dni Otwartych!

Drodzy ósmoklasiści, nadal serdecznie zapraszamy do Meritum!

Poznajcie nas i nasze kierunki, zobaczcie szkołę, porozmawiajcie z kadrą i uczniami!

Zapraszamy na coroczne MERITUM OTWARTYCH DRZWI!

Czekamy na Was i Waszych Rodziców: 14 czerwca, 15 czerwca godzinach od 12.00 do 15.30 oraz 18 czerwca od g. 12.00 do 17.00

Dla nas niewiele znaczą, ale komuś mogą bardzo pomóc!

RACHUNKOWOŚĆ, MECHATRONIK, INFORMATYK?