godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

Umowa WSB

W dniu dzisiejszym Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących MERITUM w Siemianowicach Śląskich Pani Katarzyna Stronczek podpisała porozumienie o objęciu patronatem w ramach programu „Partnerska Szkoła” pomiędzy ZSTiO MERITUM i Wyższą Szkołą Biznesu – National University. Przedmiotem porozumienia są działania skierowane zarówno do uczniów jak i nauczycieli Szkoły wspierające ich zainteresowania oraz rozwój edukacyjny i zawodowy. Poza możliwością skorzystania z oferty edukacyjnej Uczelni, będzie to możliwość uczestniczenia w kursach, warsztatach, praktykach, konferencjach i wydarzeniach o charakterze popularno-naukowym organizowanych przez WSB-NLU.

PupileMeritum2023

Z okazji Światowego Dnia Kota ogłaszamy dziesiątą edycję konkursu na Pupila ZSTiO Meritum.

Pochwalcie się swoimi pupilami - ilość lajków zebranych do końca miesiąca na stronie FB ZSTiO Meritum zadecyduje o zwycięstwie.

„Lider 4.0” - projekt mający na celu rozwój kompetencji miękkich to inicjatywa, która skupia się na doskonaleniu umiejętności interpersonalnych, społecznych i emocjonalnych. Warsztaty, w których mieli okazję uczestniczyć dzisiaj uczniowie naszej szkoły zostały stworzone w ramach wspólnego projektu zrealizowanego przez studentów Katedry Inżynierii Produkcji Wydziału Inżynierii Materiałowej Politechniki Śląskiej oraz uczniów wybranych szkół partnerskich Politechniki Śląskiej.

Uczniowie klas drugich Liceum o profilu informatyczno-językowym objętych patronatem Uniwersytetu Śląskiego kontynuują spotkania w ramach innowacji z zakresu programowania. W bieżącym roku szkolnym odbyły się już dwa spotkania warsztatowe poświęcone praktycznym zagadnieniom z obszaru programowania w języku Python. Warsztaty z programowania prowadzone są przez pracownika Uniwersytetu Śląskiego Panią dr Paulinę Trybek, która na stałe współpracuje z naszą szkołą.

plakat_Bezpieczne_Ferie

To już ostatnie dni tradycyjnego Świąteczno – Noworocznego Kiermaszu Książek! Klub Miłośników Książki i Sztuki we współpracy z Księgarnią i Hurtownią Taniej Książki – Books zaprasza do biblioteki szkolnej całą społeczność „Meritum”. Na Kiermaszu każdy miłośnik dobrej i taniej książki znajdzie coś dla siebie: lektury szkolne wraz z opracowaniami, pomoce maturalne, słowniki z różnych dziedzin wiedzy, książki beletrystyczne i albumy o różnorodnej tematyce, bajki, baśnie oraz kolorowanki, naklejanki, łamigłówki i krzyżówki dla najmłodszych, atrakcyjne przepisy kulinarne dla smakoszy, a także praktyczne wskazówki, jak żyć zdrowo i szczęśliwie.

Serdecznie zapraszamy!!!

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach (WSZOP) Uniwersytet WSB Merito Chorzów Katowice Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2024 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.