godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

Politechnika Śląska

Politechnika Śląska to jedna z tych uczelni, którą absolwenci naszej szkoły wybierają najczęściej na dalszym etapie edukacji. W związku z czym Szkoła podejmuje liczne starania mające na celu przybliżenie kierunków kształcenia na Politechnice Śląskiej, jak również promowanie kształcenia wyższego wśród młodzieży w ogóle. Umowa o współpracy podpisana pomiędzy Politechniką Śląską i ZSTiO MERITUM ma na celu pogłębienie i poszerzenie zainteresowań zawodowych uczniów naszej szkoły oraz uatrakcyjnienie procesu kształcenia.

stypendia2023

Najlepsi uczniowie ZSTiO Meritum odebrali dzisiaj stypendia dla najzdolniejszych uczniów w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży w Siemianowicach Śląskich.

Srebrna tarcza Meritum

25. Ranking Liceów i Techników Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy” po raz kolejny okazał się szczęśliwy dla Meritum. Miło nam poinformować, że na liście najlepszych szkół technicznych w Polsce znalazło się siemianowickie Technikum nr 2 w ZSTiO Meritum.

Alchemia

Mechatronicy Meritum w Alchemii SA...

 

Ogólnopolski Tydzień Kariery – Kolejna wizyta przedszkolaków w Meritum...

Tarcze Perspektyw w Meritum

24. Ranking Liceów i Techników Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy” po raz kolejny okazał się szczęśliwy dla Meritum. Miło nam poinformować, że na liście najlepszych szkół technicznych w Polsce znalazło się siemianowickie Technikum nr 2 w ZSTiO Meritum.

Szkoła zajęła 497 miejsce na liście ogólnopolskiej i 75 na liście województwa śląskiego, a to uprawnia do nadania Brązowej Tarczy.

Tarcza „Perspektyw” cieszy tym bardziej, że za edukacyjne sukcesy uczniów przyznana została po raz kolejny. Przypomnijmy, że Technikum nr 2 zdobyło już dwukrotnie w 2016 r. Brązową Tarczę i 2019 r. Srebrną Tarczę, zaś III LO poszczycić się może Brązową Tarczą z roku 2021.

Młodzieży i nauczycielom MERITUM gratulujemy wyróżnienia!

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2023 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.