godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

Zawody przyszłości w Technikum nr 2 w ZSTiO „MERITUM”

Technik mechatronik to atrakcyjny i przyszłościowy zawód, który znajduje się na liście najpotrzebniejszych profesji w Polsce przygotowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Wykształcenie mechatronika, który w przyszłości może pracować w wielu gałęziach, opartego na automatyzacji, przemysłu wymaga odpowiedniego przygotowania szkoły i wyposażenia we właściwe pomoce dydaktyczne.

Politechnika Śląska

Politechnika Śląska to jedna z tych uczelni, którą absolwenci naszej szkoły wybierają najczęściej na dalszym etapie edukacji. W związku z czym Szkoła podejmuje liczne starania mające na celu przybliżenie kierunków kształcenia na Politechnice Śląskiej, jak również promowanie kształcenia wyższego wśród młodzieży w ogóle. Umowa o współpracy podpisana pomiędzy Politechniką Śląską i ZSTiO MERITUM ma na celu pogłębienie i poszerzenie zainteresowań zawodowych uczniów naszej szkoły oraz uatrakcyjnienie procesu kształcenia.

stypendia2023

Najlepsi uczniowie ZSTiO Meritum odebrali dzisiaj stypendia dla najzdolniejszych uczniów w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży w Siemianowicach Śląskich.

 

Srebrna tarcza Meritum

25. Ranking Liceów i Techników Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy” po raz kolejny okazał się szczęśliwy dla Meritum. Miło nam poinformować, że na liście najlepszych szkół technicznych w Polsce znalazło się siemianowickie Technikum nr 2 w ZSTiO Meritum.

Alchemia

Mechatronicy Meritum w Alchemii SA...

 

Ogólnopolski Tydzień Kariery – Kolejna wizyta przedszkolaków w Meritum...

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach (WSZOP) Uniwersytet WSB Merito Chorzów Katowice Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2024 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.