Elektronika – by żyło się łatwiej

• układy elektroniczne,

• systemy mechatroniczne,

• aplikacje na mikrokontrolery,

• aplikacje na smartfony i tablety,

• programy komputerowe,

• inne.

Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej wraz z partnerami – firmami SIEMENS Polska oraz KAMAMI ogłasza konkurs na najciekawszy projekt z dziedziny elektroniki, informatyki lub automatyki pod hasłem: Elektronika – by żyło się łatwiej Konkurs kierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych – szczególnie liceów o profilach matematyczno-fizycznych i politechnicznych oraz techników kształcących w kierunkach: technik elektronik, mechatronik, informatyk, automatyk i pokrewnych. Do konkursu można zgłaszać zrealizowane projekty będące przykładami praktycznych zastosowań szeroko pojętej elektroniki. Mogą nimi być: • układy elektroniczne, • systemy mechatroniczne, • aplikacje sterowników programowalnych PLC takich jak SIMATIC S7, LOGO! oraz innych, • aplikacje na mikrokontrolery, • aplikacje na smartfony i tablety, • programy komputerowe, • inne.