godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

talenciaki Lidl

talenciaki Lidl

Bardzo prosimy o wsparcie dla Meritum w programie sieci LIDL "Szkoła pełna talentów". Od 5.09 do 13.11.2022 za zakupy otrzymać można specjalne kupony - Talenciaki, które wymienimy na atrakcyjne sprzęty edukacyjne i sportowe!

PS. Talenciaki przekazać będzie można tradycyjnie (wrzucając otrzymany kupon do pudełka znajdującego się przy portierni lub w sekretariacie) lub skanując kod QR i przypisując do wybranej szkoły – w przypadku ZSTiO MERITUM jesteśmy zarejestrowani jako III Liceum Ogólnokształcące w Siemianowicach Śląskich.

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach (WSZOP) Uniwersytet WSB Merito Chorzów Katowice Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2024 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.