godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

 

Dzień Ziemi to ważne wydarzenie dla każdego komu nie są obojętne problemy ochrony środowiska. I w takim dniu 22 kwietnia 2022 roku nastąpiło podpisanie umowy patronackiej pomiędzy Wodociągami Siemianowickimi Aqua Sprint, reprezentowanymi przez pana prezesa Piotra Komrausa a dyrektorem Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Meritum panią Katarzyną Stronczek.

Firma Aqua Sprint obejmuje patronat nad wszelkimi ekologicznymi działaniami, które będą odbywać się w Meritum, a przede wszystkim nad otwieraną w nowym roku szkolnym 2022/2023 w III Liceum Ogólnokształcącym Meritum klasą ekologiczną.

Celem patronatu jest podniesienie świadomości młodzieży z zakresu kompetencji ekologicznych oraz wzmacnianie ekologicznego stylu życia. Obie strony oświadczyły, że dołożą wszelkich starań, aby założenia programowe oraz ich realizacja była wzbogaceniem świadomości i umiejętności młodych ekologów.

 

 

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach (WSZOP) Uniwersytet WSB Merito Chorzów Katowice Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2024 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.