
Uczniowie klas pierwszych wzięli udział w terenowej grze ekologicznej. Jej celami były poszerzanie wiedzy o przyrodzie własnego miasta i propagowanie zachowań ekologicznych. Rozwiązując wspólnie zadania praktyczne i teoretyczne uczestnicy kształtowali umiejętność współpracy i komunikowania się.

























