godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

Olimpiada Polteleinfo

Uczeń klasy 4a Technikum grupy informatycznej Piotr Chrobok zakwalifikował się do II stopnia Olimpiady Liderów Informatyki i Telekomunikacji POLTELEINFO. Drugi etap zawodów okręgowych odbędzie się 6 marca 2023 r.

Olimpiada organizowana jest dla dwóch grup, pierwszej, obejmuje treści podstaw programowych przedmiotów zawodowych w zawodzie technik informatyk oraz drugiej dotyczy zawodu technik telekomunikacji. Głównym organizatorem Olimpiady jest Stowarzyszenie Elektryków Polskich, współorganizatorem jest Wydział Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki Politechniki Bydgoskiej. Wszyscy laureaci i finaliści zwolnieni są z części pisemnej egzaminu zawodowego technika informatyka, technika telekomunikacji oraz montera sieci i urządzeń telekomunikacyjnych a także otrzymują preferencyjne warunki przy rekrutacji na studia na wybranych Uczelniach Wyższych.

Wyniki konkursu dostępne są na stronie POLTELEINFO - Lista osób Zakwalifikowanych do II Etapu Serdecznie Gratulujemy i trzymamy kciuki na etapie okręgowym.

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach (WSZOP) Uniwersytet WSB Merito Chorzów Katowice Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2024 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.