godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

stypendia2023

Najlepsi uczniowie ZSTiO Meritum odebrali dzisiaj stypendia dla najzdolniejszych uczniów w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży w Siemianowicach Śląskich.

Amelii Kopiec, Lii Gieracz, Martynie Grajcarek, Paulinie Kondusz, Michałowi Papierkowskiemu, Patrycji Siebiacie, Julii Fimie oraz Mai Falkus - uczniom III LO oraz Michałowi Łońskiemy, Wiktorii Michnie, Szymonowi Pająkowi, Julii Iwaniec, Jakubowi Lampie, Tomaszowi Strycharzowi, Kamilowi Grzywińskiemu, Nikoli Ciepły, Natalii Wawrzosek, Damianowi Rysiowi, Michałowi Urbaniakowi - uczniom Technikum nr 2 serdecznie gratulujemy!!!

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach (WSZOP) Uniwersytet WSB Merito Chorzów Katowice Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2024 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.