godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

Jesteśmy grupą dziewczyn z III Liceum Ogólnokształcącego Meritum w Siemianowicach Śląskich. W ramach tegorocznej edycji Zwolnionych z Teorii robimy projekt ,,Tacy SAMI- bez ściany między NAMI”. Od dnia 20 lutego do dnia 24 lutego przeprowadziliśmy warsztaty w niemal wszystkich klasach naszej szkoły. W spotkaniach przedstawiłyśmy nasz projekt i opowiedziałyśmy o problemie nietolerancji niepełnosprawności w dzisiejszym świecie. Dodatkowo przygotowałyśmy quiz, który sprawdził wiedzę ludzi na temat niepełnosprawności.

W naszym quizie największą wiedzą wykazał się uczeń trzeciej klasy naszej szkoły- Wiktor Gradzik. Serdecznie mu gratulujemy, nagroda została już mu przekazana.

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2023 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.