Sport To Zdrowie

Hej jako projekt ,, Sport To Zdrowie" z Zwolnieni z Teorii chcielibyśmy przedstawić wam pewne ciekawostki na temat spalania zbędnych kalorii.

Podczas jednej godziny snu spalamy około 50-70 kcal. W ciągu całej nocy (8 godzin snu) wynosi to w przybliżeniu 400-560 kcal. Najintensywniejszym sportem (równie dobrym w spalaniu, co skakanie na skakance), jaki przebadali naukowcy, okazało się bieganie w tempie 4:39 min/km.

Chcesz spalić 1074 kcal w godzinę?

Idź i biegaj przez godzinę!