godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

Przez trzy dni z rzędu przeprowadzaliśmy prelekcje w pierwszych klasach w szkole ZSTiO Meritum. Młodzież dowiedziała się jak ważne jest przygotowanie psychiczne, aby zwiększyć swoje szanse w starciu z napastnikiem.

Serdecznie dziękujemy klasie 1ALO, 1BLO, 1AT, 1BT za czynny udział w zajęciach.

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2023 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.