godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

W dniu dzisiejszym uczniowie MERITUM wzięli udział w Młodzieżowych Targach Pracy i Edukacji zorganizowanych przez Prezydenta miasta Siemianowice Śląskie i Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich. Młodzież, a w szczególności tegoroczni maturzyści, mieli okazję zapoznać się z aktualną ofertą uczelni wyższych w regionie, porozmawiać z lokalnymi pracodawcami na temat możliwości zatrudnienia oraz spotkać się z przedstawicielami służb mundurowych i poznać kryteria naboru. Uczestnictwo w targach była to dobra okazja na zdobycie wiedzy na temat rynku pracy i edukacyjnego oraz nawiązania kontaktów zawodowych.

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach (WSZOP) Uniwersytet WSB Merito Chorzów Katowice Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2024 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.