godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

 

W najbliższą sobotę, 16 września br., w godzinach 11.00-15.00, w ramach Narodowego Dnia Sportu, w siemianowickim Parku „Pszczelnik”, odbędzie się Piknik Rodzinny na sportowo. W ramach pikniku odbędzie się m.in. Siemianowicki Bieg Charytatywny (start godz. 12.00), a na mieszkańców czekać będzie także wiele różnorodnych atrakcji.

Jednym z elementów całej imprezy będzie wydarzenie, do wsparcia którego chcielibyśmy zachęcić uczniów siemianowickich placówek oświatowych - z inicjatywy siemianowickich biegaczy – medalistów mistrzostw Polski w biegu 24-godzinnym Leszka Małyszka i Jakuba Śleziaka, na bieżni lekkoatletycznej stadionu w Parku „Pszczelnik” odbędzie się „12 godzin dla Piastuna” - 12-godzinny bieg charytatywny (w godz. 7.00-19.00). Do udziału w akcji biegowej i dołączenia na bieżni do siemianowickich gladiatorów biegania, zaproszeni zostaną wszyscy mieszkańcy Siemianowic Śląskich, a celem będzie – w ciągu 12 godzin – „wykręcenie” jak największej łącznej liczby kilometrów. Organizatorzy przedsięwzięcia znaleźli kilku partnerów – siemianowickich firm, które ustaliły swoje stawki za każdy przebiegnięty kilometr przez wszystkich uczestników wydarzenia – po wydarzeniu odpowiednia kwota darowizny zostanie wpłacona celem wsparcia podopiecznych Fundacji Piastun -Wyrównywanie Szans,

Szczegóły dostępne na stronie: https://siemianowice.pl/2023/08/piknik-rodzinny-na-sportowo-w-ramach-narodowego-dnia-sportu-impreza-charytatywna/

Wolontariusze, którzy dodatkowo wyrażą chęć pomocy przy organizacji wydarzenia proszeni są o zgłaszanie się do opiekunów koordynujących w szkole wolontariat lub bezpośrednio do Wydziału Kultury i Sportu (na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) czy też Fundacji Piastun - Wyrównywanie Szans (na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Szczegółowe informacje w zakresie organizacji wspomnianego wydarzenia i możliwości oraz form współpracy można uzyskać pod numerem tel. 668569099 (Adam Klacka), 506785174 (Krzysztof Nos). Poszukujemy również Wolontariuszy do pomocy przy organizacji w dniu 17.09.2023, w godz. 11.00-13.00 przy boisku piłkarskim ze sztuczną nawierzchnią MOSiR„Pszczelnik” na Sportowisko – gry i zabawy dla dzieci.

Zapisy bezpośrednio w Wydziale Kultury i Sportu (na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych do zapisów! Ze sportowym pozdrowieniem!”

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach (WSZOP) Uniwersytet WSB Merito Chorzów Katowice Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2024 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.