godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

PatronatWSB

Porozumienie o współpracy – patronat Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej i ZSTiO „Meritum” w Siemianowicach Śląskich

14 czerwca 2022 roku zawarto porozumienie o współpracy pomiędzy Akademią WSB w Dąbrowie Górniczej reprezentowaną przez jej Rektora dr hab. Zdzisławę Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB, a Zespołem Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Meritum w Siemianowicach Śląskich reprezentowanym przez Dyrektora Szkoły Katarzynę Stronczek.

Celem porozumienia jest wszechstronna współpraca pomiędzy placówkami oraz objęcie patronatem klasy Technikum nr 2 w ZSTiO Meritum w zawodzie technik rachunkowości.

W ramach współpracy uczniowie naszej szkoły mają możliwość uczestniczenia w warsztatach, wykładach oraz innych zajęciach akademickich i wydarzeniach organizowanych przez Uczelnię. Uczniowie Technikum nr 2 mogą również korzystać z możliwości wsparcia ze strony Uczelni w realizacji praktyk zawodowych.

Akademia WSB obejmuje także wsparciem nauczycieli ZSTiO Meritum w doskonaleniu zawodowym i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych.

PatronatWSB

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2023 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.