godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

Budżet uczniowski 2022

Serdecznie zapraszamy do wzięcia aktywnego udziału w IV Edycji Budżetu Uczniowskiego MERITUM.

Masz pomysł na świetną imprezę? Chciałbyś zmienić coś w wyglądzie funkcjonowaniu MERITUM? A może warto pomyśleć o kupnie jakiegoś sprzętu? Masz pomysł - zrealizuj go w ramach budżetu!

Regulamin składania wniosków oraz regulamin znajdziecie (regulamin i wniosek do pobrania)

Konsultacje społeczne w sprawie IV Budżetu Uczniowskiego odbędą się dnia 15 listopada 2022  r. w sali 25 o godzinie 10.15. – zapraszamy na nie przewodniczących klas i wszystkich, którzy są zainteresowani złożeniem wniosku.

Wnioski przyjmowane będą w terminie od dnia 21 listopada do dnia 9 grudnia 2021 r.

Głosowanie będzie się odbywało w dniu 14 grudnia 2022 r.  

Zapraszamy SU ZSTiO MERITUM

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach (WSZOP) Uniwersytet WSB Merito Chorzów Katowice Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2024 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.