godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

 

 Z najlepszymi przez naukę to hasło, którym kierujemy się w pracy z młodzieżą w naszej szkole. Systematycznie uczestniczymy w działaniach i projektach realizowanych we współpracy z partnerskimi uczelniami w regionie. W najbliższym czasie w ramach współpracy z Uniwersytetem Śląskim uczniowie naszej szkoły będą uczestniczyć w projekcie PIN UŚ – kod do przyszłości, którego głównym celem jest pogłębienie wiedzy z zakresu nauk ścisłych i inżynieryjno-technicznych. Uczniowie wezmą udział w cyklu warsztatów z zakresu nauk ścisłych – informatyka, robotyka, elektronika, chemia i fizyka, które poprowadzą pracownicy naukowi Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych Uniwersytetu Śląskiego.

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach (WSZOP) Uniwersytet WSB Merito Chorzów Katowice Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2024 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.