godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

 

 Tytuł projektu: „Szkoła z klasą – profesjonalny nauczyciel” - zakończony

Nr projektu: 2014-1- PL01-KA101-000588

w ramach akcji KA1 „Mobilność kadry edukacji szkolnej” w obszarze edukacji szkolnej, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czas trwania projektu: 31.12.2014 – 30.12.2016

Kwota dofinansowania: 14.465€ (60 669,10zł)

Liczba osób w projekcie: 5

Czas trwania mobilności: 2 tygodnie

Miejsce mobilności: London, Bournemouth (Wielka Brytania)

ZSTiO Meritum jest szkołą z tradycjami, uzyskującą różne certyfikaty, w tym certyfikaty „Szkoły z klasą 2.0”, „Szkoły nowych technologii”, „Szkoły odkrywców talentów”. Misja i Wizja oraz Plan Rozwoju Szkoły zakładają szeroki rozwój ucznia poprzez kształtowanie kompetencji kluczowych potrzebnych do dalszego rozwoju osobistego młodzieży.

Przystępując do Programu Erasmus Plus mieliśmy na uwadze dalszy rozwój naszej szkoły, zarówno intelektualny jak i organizacyjny. Głównym celem naszego projektu jest wzmocnienie profesjonalnego profilu nauczyciela. Projekt nazwaliśmy „Szkoła z klasą - profesjonalny nauczyciel”. Tworząc projekt i przystępując do działań naszym celem jest poszerzenie wiedzy i podniesienie kompetencji, zdobycie nowych kwalifikacji, co wzmocni autorytet nauczycieli, a to przełoży się na sukcesy uczniów i tym samym podniesie pozycję Meritum w środowisku lokalnym.

Organizacje przyjmujące: 

1. Bright School Of English, 214 Old Christchurch Road, Bournemouth, England, UK.

http://www.brightenglishschool.com

2. Richard Language College - 43-45 Wimborne Road, Bournemouth, England, UK

http://www.rlc.co.uk/

 

3. The Language In Group – Language In London - 42 Bloomsbury Street, 

London, England, UK

https://languageingroup.com/london/

 

 

 

Opis i prezentacje:

1.Opis projektu

2.Prezentacja 1

3.Prezentacja 2

 Galeria - "Szkoła z klasą - profesjonalny nauczyciel"

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2023 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.