godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

Wszystkich, którzy zrealizowali w poprzednich latach projekt społeczny i uzyskali tytuł finalisty Olimpiady Zwolnieni z teorii zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanym przez Pracuj.pl Festiwal Pracy Jobicon online, który odbędzie się w dniach 20-21.10.

Zapisy trwają na https://bit.ly/3v1veep.

Jak piszą organizatorzy: "Biorąc udział w Zwolnionych z Teorii zrobiliście pierwszy krok do zdobycia dobrej pracy- zdobyliście kompetencje cenione na rynku pracy. Pora zrobić kolejny krok - poznać pracodawców i ich oferty pracy. Nawet jeśli nie chcecie jeszcze rekrutować, dobrze zrobić rozeznanie, by m.in wiedzieć z czego jeszcze podszkolić się na swoje wymarzone stanowisko. A może można się szkolić robiąc kolejny projekt?"

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2023 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.