godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

Cześć! To my, uczniowie klasy 3cT: Weronika, Kacper, Maks oraz Kuba. W tym roku bierzemy udział w olimpiadzie "Zwolnieni z Teorii". Nasz projekt prężnie działa pod nazwą "Jestem w domu". Postawiliśmy na pomoc dzieciom z rodzinkowych domów dziecka. Będziemy organizowali zbiórki charytatywne u nas w szkole, jak i w innych placówkach, licytację świąteczną i wiele podobnych. Chcemy uświadomić, że wystarczy niewielka pomoc, aby uszczęśliwić nie jednego młodego człowieka. Mamy nadzieję, że włączycie się z nami, by pomóc tym młodym ludziom!

Zapraszamy do obserwowania naszych działań:

https://www.instagram.com/jestem_w_domu.info/

https://www.facebook.com/Jestem-w-domu-290898019391417

Pozdrawiamy "Jestem w domu"

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2023 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.