godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

Kolejny rok z olimpiadą projektów społecznych przed nami. Starszym uczniom nie trzeba tłumaczyć, o co w niej chodzi, jednak pierwszoklasistom założenia i cele olimpiady przedstawia zazwyczaj trasowicz. W tym roku gościem Meritum była sama prezes Fundacji Zwolnionych z teorii pani Paula Bruszewska. Nasi debiutanci wysłuchali ze skupieniem, dlaczego warto wziąć udział olimpiadzie.

Powodów jest wiele, a tegoroczną nowością są dodatkowe punkty przy rekrutacji na Politechnikę Śląską! Za ukończenie projektu w ramach olimpiady otrzymać można dodatkowe 20 punktów.

Wszystkich zainteresowanych realizacją projektów społecznych pod swoje skrzydła zapraszają i pomocą służą opiekunki projektu w Meritum - Małgorzata Franczyk i Barbara Niemiec-Falkus

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach (WSZOP) Uniwersytet WSB Merito Chorzów Katowice Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2024 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.