godło Polski Nazwa szkoły ZSTiO Meritum

Warsztaty Depresja

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie poświęcone zagadnieniom związanym z depresją, które przeprowadziła pani Magdalena Kazimierczuk pracownik Akademii Humanitas w Sosnowcu.

Zajęcia miały na celu przybliżenie depresji jako choroby. Młodzież dyskutowała o tym czym właściwie jest depresja, kto ją diagnozuje oraz jakie mogą być objawy i konsekwencje choroby.

Dyskusja na temat możliwych przyczyn pokazała znaczenie relacji społecznych oraz predyspozycji genetycznych. Na podstawie studium przypadku młodzież miała okazję poznać istotę choroby i dowiedzieć się jak to jest być chorym i zmagać się z problemami, które towarzyszą tej chorobie

Warsztaty Depresja

Warsztaty Depresja

Partnerzy

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu Politechnika Śląska w Gliwicach Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach (WSZOP) Uniwersytet WSB Merito Chorzów Katowice Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu

Patronat nad klasą ekologiczną w III LO

Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
`

Copyright 2024 © ZSTiO "Meritum" w Siemianowicach Śląskichwww.zstiomeritum.edu.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.